DNM10S0A0R10NFD
Delta ElectronicsDelta Electronics
DNM10S0A0R10NFD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNM10S0A0R10NFD
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.7525-5V 50W
Ngā Rauemi: DNM10S0A0R10NFD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNM10S0A0R10NFD
Tau Wae DNM10S0A0R10NFD Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.7525-5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9326 pcs Pepa Raraunga DNM10S0A0R10NFD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.7525 ~ 5 V Momotuhi - Input (Min) 8.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.37" W x 0.50" H (50.8mm x 9.5mm x 12.7mm) Raupapa Delphi DNM
Mana (Watts) 50W Packaging Tray
Paa / Case 11-SIP Module Ētahi Ingoa 941-1036
Tae Mahi -40°C ~ 120°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7525 ~ 5 V 10A 8.3V - 14V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VI-BWX-IW-F3
VI-BWX-IW-F3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.2V 100W