DNM04S0A0S10NFD
Delta ElectronicsDelta Electronics
DNM04S0A0S10NFD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DNM04S0A0S10NFD
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.7525-3.63V 36W
Ngā Rauemi: DNM04S0A0S10NFD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
170 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNM04S0A0S10NFD
Tau Wae DNM04S0A0S10NFD Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.7525-3.63V 36W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9970 pcs Pepa Raraunga DNM04S0A0S10NFD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.7525 ~ 3.63 V Momotuhi - Input (Min) 2.8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 0.33" W x 0.51" H (50.8mm x 8.4mm x 13.0mm) Raupapa Delphi DNM
Mana (Watts) 36W Packaging Tray
Paa / Case 11-SIP Module Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO He pai 96%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7525 ~ 3.63 V 10A 2.8V - 5.5V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MI-J5Y-IY
MI-J5Y-IY
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
I roto i te taonga: 4179 pcs
Tikiake: MI-J5Y-IY.pdf
RFQ
DNM10S0A0S10PFD
DNM10S0A0S10PFD
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.7525-5V 50W
I roto i te taonga: 7903 pcs
Tikiake: DNM10S0A0S10PFD.pdf
RFQ
DNMFC
DNMFC
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: CORD FAN SINGLE 24" 115VAC PLUG