V510LC80BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LC80BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V510LC80BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V510LC80BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V510LC80BP
Tau Wae V510LC80BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95213 pcs Pepa Raraunga V510LC80BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 799V Varistor Voltage (Min) 738V
Varistor Voltage (Max) 860V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 675V Maximum AC Volts 510V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 190J Whakaahuatanga Taipitopito 799V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 500pF @ 1MHz