V510LC80CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LC80CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V510LC80CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V510LC80CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V510LC80CP
Tau Wae V510LC80CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84832 pcs Pepa Raraunga V510LC80CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 820V Varistor Voltage (Min) 738V
Varistor Voltage (Max) 902V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 510V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 440J
Whakaahuatanga Taipitopito 820V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V510LC40AP
V510LC40AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 108046 pcs
Tikiake: V510LC40AP.pdf
RFQ
V510LC80CPX10
V510LC80CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM