V510LC80B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LC80B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V510LC80B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V510LC80B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V510LC80B
Tau Wae V510LC80B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5286 pcs Pepa Raraunga V510LC80B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 799V Varistor Voltage (Min) 738V
Varistor Voltage (Max) 860V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 675V Maximum AC Volts 510V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 190J
Whakaahuatanga Taipitopito 799V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 500pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V510LC80CP
V510LC80CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 84832 pcs
Tikiake: V510LC80CP.pdf
RFQ
V510LA80CPX2855
V510LA80CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 73151 pcs
Tikiake: V510LA80CPX2855.pdf
RFQ
V510LC80BPX2855
V510LC80BPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM