V510LC40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LC40A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V510LC40A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V510LC40A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V510LC40A
Tau Wae V510LC40A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4937 pcs Pepa Raraunga V510LC40A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 820V Varistor Voltage (Min) 738V
Varistor Voltage (Max) 902V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 675V Maximum AC Volts 510V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 110J
Whakaahuatanga Taipitopito 820V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 250pF @ 1MHz