V271CA60
Hua Hua
Tau Wae: V271CA60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 50KA DISC 60MM
Ngā Rauemi: V271CA60.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V271CA60
Tau Wae V271CA60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 50KA DISC 60MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2174 pcs Pepa Raraunga V271CA60.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa CA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 60mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 950J Whakaahuatanga Taipitopito 430V 50kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 60mm
I teie nei - Te tere 50kA Capacitance @ Frequency 9000pF @ 1MHz