V271CA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V271CA40
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V271CA40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V271CA40
Tau Wae V271CA40 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5986 pcs Pepa Raraunga V271CA40.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa CA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 400J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 40mm I teie nei - Te tere 40kA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V270ZT05PX1347
V270ZT05PX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 400A DISC 5MM
I roto i te taonga: 231448 pcs
Tikiake:
RFQ
V271CA40PS
V271CA40PS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM
I roto i te taonga: 4609 pcs
Tikiake: V271CA40PS.pdf
RFQ
Tikiake:
V271DA40
V271DA40
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 40KA CHASSIS
Tikiake: V271DA40.pdf
V271CA40PA
V271CA40PA