V271CA40PA
Hua Hua
Tau Wae: V271CA40PA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V271CA40PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V271CA40PA
Tau Wae V271CA40PA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4015 pcs Pepa Raraunga V271CA40PA.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 389V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa CA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 400J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 40mm I teie nei - Te tere 40kA