V271CA32
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V271CA32
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 20KA DISC 32MM
Ngā Rauemi: V271CA32.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V271CA32
Tau Wae V271CA32 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 20KA DISC 32MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3997 pcs Pepa Raraunga V271CA32.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa CA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 32mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 360J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 20kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 32mm I teie nei - Te tere 20kA