SPFRHD4001ST
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPFRHD4001ST
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 1000V 400A CHASS
Ngā Rauemi: SPFRHD4001ST.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 230 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 230 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPFRHD4001ST
Tau Wae SPFRHD4001ST Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 1000V 400A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 230 pcs Pepa Raraunga SPFRHD4001ST.pdf
Tuhinga 1000V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa SPFR Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 2.595" Dia x 11.764" L (65.9mm x 298.81mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related SPFR
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 400A 1000V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 400A