SPFR350.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPFR350.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 350A 1KVDC CYLINDR
Ngā Rauemi: SPFR350.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 247 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 247 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPFR350.X
Tau Wae SPFR350.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 350A 1KVDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 247 pcs Pepa Raraunga SPFR350.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Rahi / Rahi 2.595" Dia x 7.478" L (65.90mm x 189.94mm)
Raupapa POWR-GARD® SPFR Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa SPFR350X Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 350A