SPFJ300.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SPFJ300.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPFJ300.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 300A 600VAC/1KVDC
Ngā Rauemi: SPFJ300.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 285 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 285 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPFJ300.X
Tau Wae SPFJ300.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 300A 600VAC/1KVDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285 pcs Pepa Raraunga SPFJ300.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.000" Dia x 7.126" L (50.80mm x 181.00mm) Raupapa POWR-GARD®
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 59201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.367 mOhms Whakatauranga onamata 300A