SPFJ350.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SPFJ350.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPFJ350.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 350A 600VAC/1KVDC
Ngā Rauemi: SPFJ350.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 596 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 596 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPFJ350.X
Tau Wae SPFJ350.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 350A 600VAC/1KVDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 596 pcs Pepa Raraunga SPFJ350.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.000" Dia x 7.126" L (50.80mm x 181.00mm) Raupapa POWR-GARD® SPFJ
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Ētahi Ingoa F4141
SPFJ 350
SPFJ350X
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 109799
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.285 mOhms Whakatauranga onamata 350A