SMAJ350CA
SMAJ350CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 567V DO214AC
I roto i te taonga: 245479 pcs
Tikiake: SMAJ350CA.pdf
RFQ
SMAJ36
SMAJ36
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 61.01V DO214AC
I roto i te taonga: 430225 pcs
Tikiake: SMAJ36.pdf
RFQ
SMAJ350AE3/TR13
SMAJ350AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V DO214AC
Tikiake:
SMAJ350
SMAJ350
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 595.35V DO214AC
Tikiake: SMAJ350.pdf
SMAJ350E3/TR13
SMAJ350E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake:
SMAJ350CE3/TR13
SMAJ350CE3/TR13
SMAJ350CA
SMAJ350CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 567V SMA
Tikiake: SMAJ350CA.pdf
SMAJ350A
SMAJ350A
Tikiake: SMAJ350A.pdf
SMAJ350CAE3/TR13
SMAJ350CAE3/TR13
Kaihanga: Bourns, Inc.