SMAJ350CAE3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ350CAE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 350V DO214AC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ350CAE3/TR13
Tau Wae SMAJ350CAE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 350V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152696 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 500W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri SMAJ350
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ350A-E
SMAJ350A-E
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE SMA SUF MT TR
I roto i te taonga: 358275 pcs
Tikiake: SMAJ350A-E.pdf
RFQ
SMAJ350C
SMAJ350C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 595.35V DO214AC
I roto i te taonga: 5978 pcs
Tikiake: SMAJ350C.pdf
RFQ
SMAJ36
SMAJ36
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 61.01V DO214AC
Tikiake: SMAJ36.pdf
SMAJ350CE3/TR13
SMAJ350CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V DO214AC
Tikiake:
SMAJ350CA
SMAJ350CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 567V DO214AC