SMAJ350CE3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ350CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 350V DO214AC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ350CE3/TR13
Tau Wae SMAJ350CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 350V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151171 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 500W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount