SMAJ350AE3/TR13
SMAJ350AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V DO214AC
I roto i te taonga: 157360 pcs
Tikiake:
RFQ
SMAJ350CA
SMAJ350CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 567V DO214AC
I roto i te taonga: 245479 pcs
Tikiake: SMAJ350CA.pdf
RFQ
SMAJ33HE3/5A
SMAJ33HE3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 59V DO214AC
Tikiake: SMAJ33HE3/5A.pdf
SMAJ350A
SMAJ350A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse