SL1002A250C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1002A250C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 250V 5KA
Ngā Rauemi: SL1002A250C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1002A250C
Tau Wae SL1002A250C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 250V 5KA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114245 pcs Pepa Raraunga SL1002A250C.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 250V Te manawanui -
Raupapa SL1002A Packaging Bulk
Paa / Case Cylinder No Lead Tuhinga o mua 2
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 5000A (5kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 250V 5000A (5kA) 2 Pole User Defined
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL1002A600SM
SL1002A600SM
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT
I roto i te taonga: 106506 pcs
Tikiake: SL1002A600SM.pdf
RFQ
SL1002A350SM
SL1002A350SM
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 350V 5KA SURFACE MOUNT
I roto i te taonga: 104143 pcs
Tikiake: SL1002A350SM.pdf
RFQ
SL1000
SL1000
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE SP10T 250MA 125V