SL1002A600SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1002A600SM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1002A600SM
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT
Ngā Rauemi: SL1002A600SM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1002A600SM
Tau Wae SL1002A600SM Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106506 pcs Pepa Raraunga SL1002A600SM.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 600V Te manawanui -
Raupapa SL1002A Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD Cylinder Square End Ētahi Ingoa F5673TR
SL1002A600SM-ND
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 5000A (5kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 600V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount