SL1002A090SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1002A090SM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1002A090SM
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT
Ngā Rauemi: SL1002A090SM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1002A090SM
Tau Wae SL1002A090SM Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88104 pcs Pepa Raraunga SL1002A090SM.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 90V Te manawanui -
Raupapa SL1002A Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD Cylinder Square End Ētahi Ingoa F3356DKR
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 5000A (5kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 90V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL10.305
SL10.305
Kaihanga: PULS
Whakaahuatanga: DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A
I roto i te taonga: 225 pcs
Tikiake: SL10.305.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE SP10T 250MA 125V