SL1002A075SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1002A075SM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1002A075SM
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 75V 5KA SURFACE MOUNT
Ngā Rauemi: SL1002A075SM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1002A075SM
Tau Wae SL1002A075SM Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 75V 5KA SURFACE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127832 pcs Pepa Raraunga SL1002A075SM.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 75V Te manawanui -
Raupapa SL1002A Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD Cylinder Square End Ētahi Ingoa F10922TR
SL1002A075SM-ND
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 5000A (5kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 75V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount