SJ6012VTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6012VTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SJ6012VTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 12A TO251
Ngā Rauemi: 1.SJ6012VTP.pdf2.SJ6012VTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SJ6012VTP
Tau Wae SJ6012VTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 12A TO251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92942 pcs Pepa Raraunga 1.SJ6012VTP.pdf2.SJ6012VTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa SJ Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Ētahi Ingoa F10321 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 12A Standard Recovery Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 7.6A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SJ6012V1TP
SJ6012V1TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 12A TO251
I roto i te taonga: 69000 pcs
Tikiake: SJ6012V1TP.pdf
RFQ
SJ6016-4.5
SJ6016-4.5"X36YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SJ6016 BLACK A20FL 4.5IN X 36YD
I roto i te taonga: 160 pcs
Tikiake: SJ6016-4.5"X36YD.pdf
RFQ
SJ6016
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BUMPER ROLLSTOCK 108'L X 9"W BLK
I roto i te taonga: 3997 pcs
Tikiake: SJ6016.pdf
SJ6012R1TP
SJ6012R1TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 12A HIGH TEMP TO220R
Tikiake: SJ6012R1TP.pdf
SJ6012NRP
SJ6012NRP
Whakaahuatanga: SCR 12A HIGH TEMP TO263
Tikiake: SJ6012NRP.pdf
SJ6016 BK 1.5
SJ6016 BK 1.5"X36YD
Whakaahuatanga: BUMPER RESILIENT ROLLSTOCK
I roto i te taonga: 537 pcs
Tikiake:
SJ6016L2TP
SJ6016L2TP
Whakaahuatanga: SCR 16A HIGH TEMP TO220L
Tikiake: SJ6016L2TP.pdf
SJ6016 BK A20FL 9
SJ6016 BK A20FL 9"X36YD