SJ6012V1TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6012V1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SJ6012V1TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 12A TO251
Ngā Rauemi: 1.SJ6012V1TP.pdf2.SJ6012V1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SJ6012V1TP
Tau Wae SJ6012V1TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 12A TO251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69000 pcs Pepa Raraunga 1.SJ6012V1TP.pdf2.SJ6012V1TP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa SJ Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Ētahi Ingoa F10327 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 12A Standard Recovery Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 7.6A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SJ6012RTP
SJ6012RTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 12A HIGH TEMP TO220R
I roto i te taonga: 81368 pcs
Tikiake: SJ6012RTP.pdf
RFQ
SJ6012DRP
SJ6012DRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 12A TO252
I roto i te taonga: 97457 pcs
Tikiake: SJ6012DRP.pdf
RFQ
SJ6016 BK A20FL 9
SJ6016 BK A20FL 9"X36YD