SJ6012LTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6012LTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SJ6012LTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 12A HIGH TEMP TO220L
Ngā Rauemi: 1.SJ6012LTP.pdf2.SJ6012LTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SJ6012LTP
Tau Wae SJ6012LTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 12A HIGH TEMP TO220L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81969 pcs Pepa Raraunga 1.SJ6012LTP.pdf2.SJ6012LTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB
Raupapa SJ Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Ētahi Ingoa F11324
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 12A Standard Recovery Through Hole ITO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 7.6A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 60mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20mA