SJ6010VS2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SJ6010VS2TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SEN SCR 600V 10A 200A TO251
Ngā Rauemi: SJ6010VS2TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SJ6010VS2TP
Tau Wae SJ6010VS2TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SEN SCR 600V 10A 200A TO251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 65977 pcs Pepa Raraunga SJ6010VS2TP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-251AA
Raupapa SJ Momo SCR Sensitive Gate
Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251AA I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA