SJ6016L2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6016L2TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SJ6016L2TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 16A HIGH TEMP TO220L
Ngā Rauemi: 1.SJ6016L2TP.pdf2.SJ6016L2TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SJ6016L2TP
Tau Wae SJ6016L2TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 16A HIGH TEMP TO220L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60168 pcs Pepa Raraunga 1.SJ6016L2TP.pdf2.SJ6016L2TP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB
Raupapa SJ Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Ētahi Ingoa F11330
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 16A Standard Recovery Through Hole ITO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 10A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SJ6016R2TP
SJ6016R2TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 16A HIGH TEMP TO220R
I roto i te taonga: 71307 pcs
Tikiake: SJ6016R2TP.pdf
RFQ
SJ6016R1TP
SJ6016R1TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 63667 pcs
Tikiake: SJ6016R1TP.pdf
RFQ
SJ6016
SJ6016
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BUMPER ROLLSTOCK 108'L X 9"W BLK
Tikiake: SJ6016.pdf
SJ6016 BK 1.5
SJ6016 BK 1.5"X36YD