Q8006LH4TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8006LH4TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q8006LH4TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220
Ngā Rauemi: Q8006LH4TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q8006LH4TP
Tau Wae Q8006LH4TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56948 pcs Pepa Raraunga Q8006LH4TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 800V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Ētahi Ingoa F5451
Q8006LH4TP-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 6A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA