Q8006DH4TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q8006DH4TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO252
Ngā Rauemi: Q8006DH4TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q8006DH4TP
Tau Wae Q8006DH4TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92685 pcs Pepa Raraunga Q8006DH4TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 800V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 6A Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 55A, 65A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA Whirihoranga Single