Q8006DH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q8006DH4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO252
Ngā Rauemi: Q8006DH4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q8006DH4
Tau Wae Q8006DH4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5825 pcs Pepa Raraunga Q8006DH4.pdf
Momotuhi - Tae Atu 800V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa Q8006DH4 RP
Q8006DH4 RP-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 6A Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 55A, 65A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q8006DH4TP
Q8006DH4TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO252
I roto i te taonga: 92685 pcs
Tikiake: Q8006DH4TP.pdf
RFQ
Q8006DH4RP
Q8006DH4RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse