Q8006RH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8006RH4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q8006RH4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220
Ngā Rauemi: Q8006RH4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q8006RH4
Tau Wae Q8006RH4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80458 pcs Pepa Raraunga Q8006RH4.pdf
Momotuhi - Tae Atu 800V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Non-Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 6A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q8006VH4
Q8006VH4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO251
I roto i te taonga: 5527 pcs
Tikiake: Q8006VH4.pdf
RFQ
Q8008DH4
Q8008DH4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A TO252
I roto i te taonga: 5849 pcs
Tikiake: Q8008DH4.pdf
RFQ
Q8006RH4TP
Q8006RH4TP
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220