LFT600303P
Hua Hua
Tau Wae: LFT600303P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFT600303P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFT600303P
Tau Wae LFT600303P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2840 pcs Pepa Raraunga LFT600303P.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate
Raupapa LFT Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 3 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -