LFT600302S
Hua Hua
Tau Wae: LFT600302S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFT600302S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFT600302S
Tau Wae LFT600302S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3965 pcs Pepa Raraunga LFT600302S.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa LFT Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 2 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -