LFT600301P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFT600301P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFT600301P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFT600301P
Tau Wae LFT600301P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4758 pcs Pepa Raraunga LFT600301P.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate
Raupapa LFT Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -