LFT600601C
Hua Hua
Tau Wae: LFT600601C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFT600601C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFT600601C
Tau Wae LFT600601C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3814 pcs Pepa Raraunga LFT600601C.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFT Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 1" Dia x 1.563" L (25.4mm x 39.7mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Whakatauranga onamata 60A Whakaaetanga Mea -