JLLN400.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN400.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLN400.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 400A 300VAC/125VDC
Ngā Rauemi: JLLN400.X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLN400.X
Tau Wae JLLN400.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 400A 300VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2187 pcs Pepa Raraunga JLLN400.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 1.311" Dia x 0.827" L (33.30mm x 21.00mm) Raupapa POWR-GARD® JLLN
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa F10888
JLLN 400A
JLLN400
JLLN400.X-ND
JLLN400A
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 400A
Katoa T Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JLLN600.X
JLLN600.X
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 600A 300VAC/125VDC
I roto i te taonga: 765 pcs
Tikiake: JLLN600.X.pdf
RFQ
JLLN500.XXP
JLLN500.XXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUS 300V F/A CLASS T 500A PLTD
I roto i te taonga: 879 pcs
Tikiake: JLLN500.XXP.pdf
RFQ
JLLN400.XXP
JLLN400.XXP
Whakaahuatanga: FUS 300V F/A CLASS T 400A PLTD