JLLN300.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN300.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLN300.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 300A 300VAC/125VDC
Ngā Rauemi: JLLN300.X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLN300.X
Tau Wae JLLN300.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 300A 300VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1037 pcs Pepa Raraunga JLLN300.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 1.311" Dia x 0.827" L (33.30mm x 21.00mm) Raupapa POWR-GARD® JLLN
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLN 300A
JLLN300
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 300A