JLLN250.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN250.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLN250.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 250A 300VAC/125VDC
Ngā Rauemi: JLLN250.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLN250.X
Tau Wae JLLN250.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 250A 300VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1117 pcs Pepa Raraunga JLLN250.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 1.311" Dia x 0.827" L (33.30mm x 21.00mm) Raupapa POWR-GARD® JLLN
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLN 250A
JLLN250
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 250A