JLLN500.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN500.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLN500.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 500A 300VAC/125VDC
Ngā Rauemi: JLLN500.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 809 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLN500.X
Tau Wae JLLN500.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 500A 300VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 809 pcs Pepa Raraunga JLLN500.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 1.594" Dia x 0.874" L (40.50mm x 22.20mm) Raupapa POWR-GARD® JLLN
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLN 500A
JLLN500
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 500A