JLLN800.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN800.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLN800.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 800A 300VAC/125VDC
Ngā Rauemi: JLLN800.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 298 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 298 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLN800.X
Tau Wae JLLN800.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 800A 300VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 298 pcs Pepa Raraunga JLLN800.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 2.063" Dia x 0.874" L (52.40mm x 22.20mm) Raupapa POWR-GARD® JLLN
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLN 800A
JLLN800
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 800A
Katoa T Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JLLS003.T
JLLS003.T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 4513 pcs
Tikiake: JLLS003.T.pdf
RFQ
JLLN500.XXP
JLLN500.XXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUS 300V F/A CLASS T 500A PLTD
I roto i te taonga: 879 pcs
Tikiake: JLLN500.XXP.pdf
RFQ
JLLN800.XXP
JLLN800.XXP
Whakaahuatanga: FUS 300V F/A CLASS T 800A PLTD