FBMOV550M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV550M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBMOV550M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 40KA CYLINDER
Ngā Rauemi: FBMOV550M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBMOV550M
Tau Wae FBMOV550M Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 40KA CYLINDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1229 pcs Pepa Raraunga FBMOV550M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa FBMOV
Packaging Bulk Paa / Case Axial Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Screw Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 745V Maximum AC Volts 550V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 1100J Whakaahuatanga Taipitopito 910V 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 1260pF @ 1MHz