FBMOV230M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV230M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBMOV230M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 40KA CYLINDER
Ngā Rauemi: FBMOV230M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBMOV230M
Tau Wae FBMOV230M Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 40KA CYLINDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1471 pcs Pepa Raraunga FBMOV230M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa FBMOV
Packaging Bulk Paa / Case Axial Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Screw Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 300V Maximum AC Volts 230V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 600J Whakaahuatanga Taipitopito 360V 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 3000pF @ 1MHz