FBMOV175M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV175M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBMOV175M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 40KA CYLINDER
Ngā Rauemi: FBMOV175M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBMOV175M
Tau Wae FBMOV175M Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 40KA CYLINDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2069 pcs Pepa Raraunga FBMOV175M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa FBMOV
Packaging Bulk Paa / Case Axial Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Screw Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 225V Maximum AC Volts 175V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 500J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 3800pF @ 1MHz