FBMOV115M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV115M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBMOV115M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 180V 40KA CYLINDER
Ngā Rauemi: FBMOV115M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBMOV115M
Tau Wae FBMOV115M Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 180V 40KA CYLINDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1396 pcs Pepa Raraunga FBMOV115M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 180V Varistor Voltage (Min) 162V
Varistor Voltage (Max) 198V Raupapa FBMOV
Packaging Bulk Paa / Case Axial Cylinder
Ētahi Ingoa F4376
FBMOV115M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Screw Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 150V
Maximum AC Volts 115V Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 340J Whakaahuatanga Taipitopito 180V 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 6400pF @ 1MHz