FBMOV440M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV440M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBMOV440M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 715V 40KA CYLINDER
Ngā Rauemi: FBMOV440M.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 902 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 902 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBMOV440M
Tau Wae FBMOV440M Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 715V 40KA CYLINDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 902 pcs Pepa Raraunga FBMOV440M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 715V Varistor Voltage (Min) 643V
Varistor Voltage (Max) 787V Raupapa FBMOV
Packaging Bulk Paa / Case Axial Cylinder
Ētahi Ingoa F4387
FBMOV440M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Screw Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 585V
Maximum AC Volts 440V Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 940J Whakaahuatanga Taipitopito 715V 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 1580pF @ 1MHz