FBMOV460M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV460M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBMOV460M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 40KA CYLINDER
Ngā Rauemi: FBMOV460M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBMOV460M
Tau Wae FBMOV460M Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 40KA CYLINDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1028 pcs Pepa Raraunga FBMOV460M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa FBMOV
Packaging Bulk Paa / Case Axial Cylinder
Ētahi Ingoa F4388
FBMOV460M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Screw Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 980J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 1500pF @ 1MHz