72R160XF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
72R160XF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72R160XF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 1.6A RADIAL
Ngā Rauemi: 72R160XF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72R160XF
Tau Wae 72R160XF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 1.6A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232595 pcs Pepa Raraunga 72R160XF.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 11.4s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.600" Dia x 0.122" T (15.24mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 72R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 220 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 90 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 72R160X
F3202
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.850" (21.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.6A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 3.2A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.6A Whakaaetanga cURus, TUV