72R110XMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
72R110XMR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72R110XMR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 1.1A RADIAL
Ngā Rauemi: 72R110XMR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72R110XMR
Tau Wae 72R110XMR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 1.1A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 185143 pcs Pepa Raraunga 72R110XMR.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 8.2s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.512" Dia x 0.122" T (13.00mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 72R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 380 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 150 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.717" (18.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.1A Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 2.2A
Anei - Max 40A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.1A