72R065XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
72R065XU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72R065XU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 650MA RADIAL
Ngā Rauemi: 72R065XU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72R065XU
Tau Wae 72R065XU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 650MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290849 pcs Pepa Raraunga 72R065XU.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5.3s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.370" Dia x 0.122" T (9.40mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 72R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 720 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 310 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 72R065X
F3197
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 650mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 1.3A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 650mA Whakaaetanga cURus, TUV