72R075XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
72R075XU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72R075XU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 750MA RADIAL
Ngā Rauemi: 72R075XU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72R075XU
Tau Wae 72R075XU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 750MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 213481 pcs Pepa Raraunga 72R075XU.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 6.3s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.402" Dia x 0.122" T (10.20mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 72R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 600 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 250 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 72R075X
F3198
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.598" (15.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 750mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 1.5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 750mA Whakaaetanga cURus, TUV